Аллегри: Будем считать, что стакан Ювентуса наполовину полон

Нaстaвник «Ювeнтусa» Мaссимилиaнo Аллегри высказался о вчерашнем матче своей команды с «Болоньей» (1:1).

«Сегодня нам удалось сравнять счет в сложном матче. В первом тайме у нас были хорошие моменты. После пропущенного мяча, мы также попали в штангу, много били по воротам, и единственное, чего нам не хватает, так это голов. В этом компоненте нам нужно прибавлять, действовать более четко, когда мяч находится у штрафной соперника. В любом случае, в начале сезона мы бы проиграли в этом матче, так что будем считать, что стакан наполовину полон и начнем готовиться к игре с «Фиорентиной».

Нам нужно было играть шире. Мы не могли нагнать соперника, они хорошо выходили из обороны, а мы немного запаздывали. Очевидно, что мы должны играть лучше. Нельзя впадать в депрессию, потому что я, как и все остальные ребята, знаю, что для того, чтобы добраться до четвертого места, нужно многое сделать, в том числе и потому, что позади нас находится «Фиорентина» с очень удобным календарем, поэтому нам нужно хорошо держаться, выглядеть спокойно и сосредоточенно».

Алегрі: Будемо вважати, що склянка Ювентуса наполовину повна

Наставник «Ювентуса» Массіміліано Алегрі висловився про вчорашній матч своєї команди з «Болоньєю» (1:1).

«Сьогодні нам вдалося зрівняти рахунок у складному матчі. У першому таймі у нас були хороші моменти. Після пропущеного м’яча, ми також потрапили у штангу, багато били по воротах, і єдине, чого нам не вистачає, то це голів. У цьому компоненті нам потрібно додавати, діяти чіткіше, коли м’яч знаходиться біля штрафного суперника. У будь-якому випадку, на початку сезону ми б програли в цьому матчі, так що будемо вважати, що склянка наполовину повна і почнемо готуватися до гри з «Фіорентиною».

Нам треба було грати ширше. Ми не могли наздогнати суперника, вони добре виходили з оборони, а ми трохи запізнювалися. Очевидно, що ми маємо грати краще. Не можна впадати в депресію, тому що я, як і всі інші хлопці, знаю, що для того, щоб дістатися четвертого місця, потрібно багато зробити, в тому числі і тому, що позаду нас знаходиться «Фіорентина» з дуже зручним календарем, тому нам потрібно добре триматися, виглядати спокійно та зосереджено».