Футзал. Євро-2018. В чвертьфіналі Україна зіграє зі збірною Іспанії

Футзaльнa збірнa України поступилась португальцям в другій грі групового етапу Євро-2018. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Так як і в попередній грі з румунами українська команда провалила перший тайм, однак знайшла в собі сили зрівняти рахунок, програючи після перерви 2:0. Голи Радуванова і Королишина повернули інтригу в гру. Втім, клас португальців взяв гору і в підсумку наша збірна поступилася з рахунком 3:5.

Євро-2018
група С

Україна — Португалія — 3:5
Голи: — Радуванов, 28 Королишин, 32, Шотурма, 40 — Коельо, 3, Бріто, 13, Каррі, 34, Нільсон 36, Рікардіньо, 37

Стартова четвірка України: Микола Грицина, Михайло Грицина, Журба, Білоцерківець.
Друга четвірка України: Хамдамов, Шеремета, Лисенко, Педяш.

Попри поразку «синь-жовті» виходять в чвертьфінал, де їх суперником збірна Іспанії котра з мінімальним рахунком перемогла Азербайджан і таким чином виборола першу сходинку в групі D.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!